Hansgrohe wastafelmengkraan 150 uittrekbare uitloop M427-H150 chroom
Hansgrohe
Inhoud: 1 Deel
Direct leverbaar, levertijd 5-6 dagen
Productnummer: 288356
GTIN/EAN: 4059625098356
Manufacturer: Hansgrohe
Beschrijving
Productinformatie "Hansgrohe wastafelmengkraan 150 uittrekbare uitloop M427-H150 chroom"
ComfortZone 150 zwenkbereik 120° normale straal MagFit magnetische douchekophouder Quick-Connect slang maximaal debiet bij 3 bar: 8 l/min keramisch mengsysteem instelbare temperatuurbegrenzer geïntegreerde terugslagklep geschikt voor doorstroomverwarmers verlenglengte tot 50 cm
Overige technische informatie:
- Aansluitmaat toevoer: 1/2 inch (15)
- Aantal kraangaten: overige
- Type handgreep: single-grip
- Totale inbouwhoogte: 222mm
- Inbouwhoogte onderkant kraanuitloop: 150mm
- Ontwerp temperatuurregeling: Handmatige bediening
- Uittrekbare uitloop met handdouche: ja
- Groen gebouwcertificering - BREEAM: Niveau 1 - max, 10,0 l/min
- Groen gebouwcertificering - LEED: Basisgegevens - max, 8,3 l/min
- Materiaal kraan: overig
- Met temperatuurbegrenzer: ja
- Centreerafstand: 0mm
- Montage: plaat/fitting gat
- Oppervlaktebehandeling: gepolijst
- Oppervlaktebescherming: verchroomd
- Uitloop zwenkstraal: 120, 120graden
- UBA positieve lijstindicator UBA eis: ja
- UBA positieve lijstindicator UBA positieve lijst: ja
- Volumestroomklasse: A
Overige technische informatie:
- Aantal kraangaten: overige
- Type handgreep: single-grip
- Totale inbouwhoogte: 222mm
- Materiaal kraan: overig
- Met temperatuurbegrenzer: ja
- Centreerafstand: 0mm
- Montage: plaat/fitting gat
- Volumestroomklasse: A
Properties
| Fabrikantenreeks: | Focus M42 |
|---|---|
| Kleur: | chroom |
| Loop: | uitbreidbaar |
| Maximaal waterverbruik bij 3 bar: | 10 liter per minuut |